Zavrieť
Prihlásiť sa
Prihlásiť sa
Nový zákazník?
Zabudnuté heslo ?

Volvo V70 III D4 2.4D AWD 181Hp 2014-2016

  • Výkon
  • FAQ
  • Ako si môžem upraviť auto?

Výkon

Original

181

BSR

245

+ 64 HP

Otáčky

Original

425

BSR

520

+ 95 NM

be-aware

Před provedením tuningu je třeba tento vůz dekódovat

Viac informácií
Výkonový graf

Tento komponent sem nepasuje 2WD

Obmedzovač rýchlosti posunutý na 250

For cars with D 5244 T12 engine.

Tuning je prevedený jednotkou PPC3, ale vozidlo musí byť najprv dekódované u Premium dealer or Najbližšieho premium dealera.

Pri zakúpení PPC tuningového kitu sa môžete rozhodnúť, či si zakúpite svoju vlastnú PPC jednotku, alebo či si vozidlo preprogramujete pomocou zapožičanej univerzálnej PPC jednotky (Basic), ktorú následne vrátite. Nespornou výhodou zakúpenej PPC jednotky je možnosť kedykoľvek nastavenie auta vrátiť do originálneho nastavenia, a tiež, že kedykoľvek získate zadarmo najnovší softvér pre Vaše vozidlo. Ak Vám servis nahrá do vozidla späť originálne nastavenie, môžete ho sami ľahko preprogramovať do nastavenia BSR. Všetci vlastníci jednotky PPC3 ju môžu previezť na nové vozidlo a pre to zakúpiť už len samotný optimalizačný softvér za špeciálnu zákaznícku cenu. Je to veľmi ekonomické riešenie, ak napríklad predávate auto a to nové túžite mať tiež upravené softvérom BSR. Zmenu vykonáte ľahko sami priamo vo svojom profile na stránkach BSR. Akonáhle zmenu vykonáte, je podpora Vášho pôvodného vozidla zrušená.
Použite náš Support, popr. kontaktujte svojho dealera BSR, a my Vám zašleme nové prihlasovacie údaje.
Počas platnosti BSR Tuning záruky od nás budete, ako PPC zákazník, priebežne získavať aktualizácie softvéru. Aktualizácie vydávame napr. Keď výrobca vozidla modifikuje originálny softvér, popr. vykoná všeobecné vylepšenia. O novom softvéri budete vždy informovaný emailom.
Kúpiť

Vybrať alternatívu PPC:

PPC3

€228.41

Požičať PPC

€0.00 Poslať späť

Zmena vozidla

Zmena vozidla

Ak už vlastníte PPC

Tuningová sada obsahuje:

BSR Performance Software BSR Performance Software
BSR Badge BSR Badge

add_more:

Zavrieť
Zavrieť