Zavrieť
Prihlásiť sa
Prihlásiť sa
Nový zákazník?
Zabudnuté heslo ?

BMW M2 370hp 2016-2021

  • Výkon
  • FAQ

Výkon

Original

370

BSR

410

+ 40 HP

Otáčky

Original

500

BSR

581

+ 81 NM

Tuning sada vhodná pre všetky pohonné jednotky (napríklad: 2WD, 4WD, MAN, AUT, DSG). Tento softvér je prispôsobený pre všetky hnacie ústrojenstvá.

For cars with N55 B30 A engine.

BSR Black Custom vytvoril softvér z BSR.

Úprava sa vykoná v ten istý deň, keď navštívite Premium dealer or Premium Service Center.


Možnosť testovania výkonu v BSR high-tech zariadení, ako aj testy zrýchlenia sú vykonané našimi skúsenými testovacími vodičmi sú dostupné v Švédskom meste Växjö za 3490 Švédskych korún t.j. 340€

Pri zakúpení PPC tuningového kitu sa môžete rozhodnúť, či si zakúpite svoju vlastnú PPC jednotku, alebo či si vozidlo preprogramujete pomocou zapožičanej univerzálnej PPC jednotky (Basic), ktorú následne vrátite. Nespornou výhodou zakúpenej PPC jednotky je možnosť kedykoľvek nastavenie auta vrátiť do originálneho nastavenia, a tiež, že kedykoľvek získate zadarmo najnovší softvér pre Vaše vozidlo. Ak Vám servis nahrá do vozidla späť originálne nastavenie, môžete ho sami ľahko preprogramovať do nastavenia BSR. Všetci vlastníci jednotky PPC3 ju môžu previezť na nové vozidlo a pre to zakúpiť už len samotný optimalizačný softvér za špeciálnu zákaznícku cenu. Je to veľmi ekonomické riešenie, ak napríklad predávate auto a to nové túžite mať tiež upravené softvérom BSR. Zmenu vykonáte ľahko sami priamo vo svojom profile na stránkach BSR. Akonáhle zmenu vykonáte, je podpora Vášho pôvodného vozidla zrušená.
Použite náš Support, popr. kontaktujte svojho dealera BSR, a my Vám zašleme nové prihlasovacie údaje.
Počas platnosti BSR Tuning záruky od nás budete, ako PPC zákazník, priebežne získavať aktualizácie softvéru. Aktualizácie vydávame napr. Keď výrobca vozidla modifikuje originálny softvér, popr. vykoná všeobecné vylepšenia. O novom softvéri budete vždy informovaný emailom.

Tuningová sada obsahuje:

BSR Performance Software BSR Performance Software
BSR Badge BSR Badge
Zavrieť
Zavrieť